• green_down.png
  • green_down.png
  • green_down.png

Tomografia CBCT
Stomatologiczno-Laryngologiczna

Tomografia zatok i dróg oddechowych w obszarze głowy

Tomografia najwyższej precyzji
i najniższej dawki promieniowania

O nas

 

 

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zmodernizowaliśmy naszą Pracownię, wzbogacając ją o najnowszy, najbardziej zaawansowany aparat CBCT w swojej kategorii,

 

tomograf Kodak CS 9600 16x17 Edition.

 

 

  

 

- zapewnia on aż 14 pól obrazowania (od 4×4 cm aż do 16×17 cm), zachowując najwyższą jakość obrazów diagnostycznych.

 

 

 

 

- innowacyjna funkcja CS Airway pozwala na szybką i prostą analizę  dróg oddechowych pacjenta w 3D. Automatycznie wylicza całkowitą objętość, minimalną powierzchnię przekroju oraz pomiary przednio-tylne i poprzeczne.

 

 CS Airway

 

 

 

 

 

- unikalny system CS MAR, który diametralnie zmniejsza ilość metalowych artefaktów, pozwala również na zestawienie dwóch obrazów z filtrem i bez niego – dla większej ilości właściwych diagnoz.

 

 CS Mar

 

 

 

 

- funkcja Face Scan pozwoli uchwyć realistyczne trójwymiarowe zdjęcia twarzy i połączyć skanowaną powierzchnię z obrazem CBCT i modelem 3D.

 

 Face Scan

 

 

 

 

 

CS Ortho Auto Tracing rozpoznaje struktury anatomiczne i dzięki temu jest w stanie automatycznie wyznaczyć kryteria oceny do dalszych analiz.

 

 Ortho

 

- funkcja Live Positioning Assistant (asystent pozycjonowania) czyli system kamer pozwalający na stały podgląd pozycji pacjenta na ekranie dotykowym, co gwarantuje udane pozycjonowanie.

 

SmartAuto Pan i SmartAuto 3D analizują morfologię pacjenta aby automatycznie obliczyć właściwe ustawienia ekspozycji i trajektorii oraz by precyzyjnie określić właściwą pozycję obrazowania.

 

- posiada więcej mocy, przy mniejszej liczbie artefaktów i mniejszej dawce promieniowania. Obrazowanie o wysokiej mocy 120 kV znacznie skraca czas badania i jednocześnie sprawia, że wykonane zdjęcia są znacznie lepszej jakości.

 

 


Placówka nasza dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Recepcja

 

 

 

 

Panoramica

Wykonujemy - zdjecia RTG w projekcji 2D
pantomograficzne cefalometryczne punktowe
- tomografia stomatologiczna
-tomografia laryngologiczna

CZYTAJ small arrow

Kontakt

26-600 Radom
Ul. Okulickiego 48
tel. +48 48 679 61 71, kom. 691 77 99 77 .

Email: info@panoramica.pl

map Zobacz dojazd